Hakkımızda

pakize_ekremMerhaba; Ben Neva Ekrem, Gazi Üniversitesi ÇTL ve Edebiyatları Bölümünden mezunuyum.

Mezuniyetimin ardından çeşitli liselerde öğretmenlik yaptıktan sonra; Özel sektörde Değişim Dershanesi, Küresel Akademi ve Tüzer Uzaktan Eğitim platformlarında öğretmenlik yaptım.

Turkceci.com sitesi ve Turkceci mobil uygulamasının kurucusuyum; halen özel dersler ile öğrencilerime okul derslerinde destek olmakta ve öğrencilerimi sınavlara hazırlamaktayım.

Gerek öğrencilik hayatımda; gerekse öğretmenken sınav stresini aşma yöntemlerini çok iyi incelemiş biri olarak her öğrenciye farklı çalışma yöntemleri uygulayıp; öğrencilerimin derslerini severek çalışmalarını sağlarım. İlerleyen zamanlarda gerekli gayreti göstermiş her öğrencim istediği başarıyı elde etmiştir..Ankara’nın bir çok semtinde Türkçe  özel dersine başladığım öğrencilere EĞİTİM DANIŞMANLIĞINI da yapmaktayım.Yani Türkçe özel ders öğrencimin tüm derslerini takip etmekteyim. Okul başarı grafiğini yakından takip etmekteyim.

Şu ana kadar bire bir olarak çalıştığım ve çalışmakta olduğum öğrencilerin sayısı 50 civarındadır.Çalışmalarımız genellikle haftanın öğrenciye göre belirlenen sabit gün ve saatlerinde, her hafta düzenli olarak öğretim yılı boyunca sürmektedir.

Ankara içinde halen özel ders vermeye devam etmekteyim. Öğrencilerim ile ders işlemekte öncelik öğrencilerimin başarısı olup; onları başarıya ulaştırmanın verdiği manevi haz öğretmenlik etiğimin temeli olarak görmekteyim.

Ankara içi özel ders talepleriniz için iletişim bölümümüzü kullanabilirsiniz. Diğer illerden ve diğer branşlardan özel ders veren öğretmenler sitesini kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yorum Yap