Le lait coûte deux euros - - - -.
le litre
le mètre
le mètre carré
le kilo
Fransızca - 8 dersi için bu sınav sorusunun cevabı :
Lütfen aklınıza takılan soruları soru cevap alanımızda sorun, diğer soruları inceleyip cevap ya da yorum bırakın. Ayrıca, hak ihlali olduğunu düşündüğünüz durumlar için lütfen bizler ile iletişime geçin.